Ponuka

Chata Raciborka sa nachádza v prekrásnej rekreačnej chatovej oblasti neďaleko obce Oravský Podzámok, len 300 metrov od zjazdovky a vleku lyžiarskeho strediska Ski Park Racibor. Vďaka svojej výbornej polohe je ideálnou voľbou nie len pre milovníkov lyžovania a zimných športov, ale aj pre nadšencov turistiky, cyklistiky a kultúrno-historických pamätihodností.

Počas Vášho pobytu Vám srdečne odporúčame príjemné turistické prechádzky po okolí, návštevu veľmi pekného Oravského hradu či Múzea oravskej dediny v Zuberci. Ak radi relaxujete pri vode, vyberte sa napríklad na atraktívnu Oravskú priehradu či do blízkych aquaparkov (AquaRelax Dolný Kubín, Aquapark Meander Park Oravice).

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v rodinnej Chate Raciborka s celkovou kapacitou 10 lôžok vrátane prísteliek. Na jej prízemí, v útulnej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a posedením, si môžu hostia príjemne oddýchnuť a stráviť jedinečný čas v kruhu rodiny či priateľov.

V kuchyni, vybavenej elektrickou rúrou s keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, si môžete pohodlne pripravovať Vaše obľúbené domáce jedlá a občerstvenie. Samozrejmosťou tejto časti chaty je taktiež luxusná kúpeľňa s toaletou. Na poschodí chaty sú pre Vás už pripravené tri spálne, jedna 2-lôžková, jedna 3-lôžková ( s možnosťou pridania 1 prístelky) a jedna 4-lôžková. Všetky izby sú vybavené LCD televízorom a satelitným prijímačom, prípojkou na internet a samozrejmosť je WiFi pripojenie. Aj táto časť chaty disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou. Hosťom s malým dieťaťom ponúkame možnosť využitia detskej postieľky a detskej stoličky.


            Vo vonkajšej časti chaty s lyžiarňou si môžu hostia bezpečne uložiť svoju lyžiarsku výstroj, prípadne v lete svoje dovezené bicykle. K dispozícii pre našich hostí je kotlík, záhradný gril, ohnisko a vonkajšie posedenie na terase chaty. Keďže je chata určená na rodinné dovolenky, vaše deti poteší trampolína a domček so šmykľavkou.  Prístupová cesta ku chate je bezproblémová aj v zimnom období. Parkovanie pre vaše autá  je priamo pri chate.


Doprajte si jedinečný relax u nás a zažite dovolenku podľa svojich snov! Tešíme sa na Vašu návštevu!

Copyright © 2016 chataraciborka.sk. Všetky práva vyhradené.

Chata Raciborka
Oravský Podzámok - Racibor 731
027 41 Oravský Podzámok

Telefón: 0905 965 460

chataraciborka@gmail.com

Úvod
Ponuka
Tipy na výlety
Galéria
Cenník
Rezervácia
Kontakt